Lara Cam Parke

Özgür Cam, İşlenmiş Camlar, Mimari Camlar, Trakya Şişe Cam, Duracam,Durasolar, flotal, Gürültü Kontrol Camları, Aura Reflekta, Klasik Buzlu Cam, Telli Buzlu Cam,

LARA CAM PARKE
Işık geçişine izin veren cam parke

*Lara Cam Parke, Şişecam´ın cam parkesinin markasıdır.
*Lara Cam Parke , ışık geçişine izin verirken, net görüntüyü engelleyerek gizlilik sağlayan döşemelerin yapımında kullanılan bir yapı elemanıdır.
*Lara Cam Parke, renksiz iki desenden oluşmaktadır.

Kalınlık ve Ebatlar

*Ağırlık : 1.76 kg/adet

Kullanım Alanları
Lara Cam Parke asma ve bodrum katlar, ışıklıklar, karanlık koridor ve sahanlık döşemelerinde vb. özel çözüm gerektiren mekanların kapatılmasında kullanılabilecek işlevsel ve dekoratif bir üründür.
Cam Parke döşemeler sadece yaya trafiğine uygundur, araç trafiğine karşı dayanıklı değildir.

Uygulama
*Lara Cam Parke belli ölçülere sahip ve yatay uygulamalar için üretilmiş standart bir malzemedir.
*Herhangi bir kesim işlemine tabi tutulamadığından uygulanacağı inşaat boşluğunun ölçülerine uygun projelendirilmesi önemlidir.
*Cam Parke metal profiller üzerine uygulandığında, bu profiller öngörülen sistem yüklerini taşıyabilecek güçte olmalıdır. Metal profil üzerine uygulama, özellikle küçük açıklıklı, basit uygulamalar için uygundur.
*Cam Parke  metal taşıyıcıya doğrudan temas etmeyecek şekilde, yükler karşısında deforme olmayan ort. 60-70 sertlik derecesinde, dışta kullanıldığında ultra viyoleden etkilenmeyen plastik profillere veya lastik contalara oturtularak uygulanabilir. Cam parkelerin sıkışıp kırılmasını önlemek için  aralarında  en az 6 mm boşluk bırakılmalı, boşluğun  sızdırmazlığının  sağlanabilmesi için  silikon dolgu yapılmalıdır.

Kalite
Lara Cam Parke DIN 18175  standardına göre üretilmektedir.